You are here:   ГлавнаяЖизнь школыФестиваль восточных единоборств

17 мая 2015 года в рамках празднования в Киеве дней Европы в колонном зале КГГА прошел детский фестиваль по восточным единоборства на Кубок мэра Киева Виталия Кличко.

Віталій Кличко зауважив, що дуже багато в житті людини залежить від основ, які закладені ще в дитинстві. За словами мера, якомога  більше хлопців та дівчат повинні більш активно займатися спортом. «Ми сьогодні усіляко сприяємо і пітримуємо розвиток спорту. Бо це - і здоров'я і гармонійний розвиток наших громадян. Традиції східних ж єдиноборств дають змогу не лише розвиватися фізично, а й закладають розуміння базових речей», - сказав мер Києва.

Віталій Кличко побажав учасникам змагань перемог. «Але ті, хто не переможуть, не повинні засмучуватися. Немає нічого неможливого. Головне вірити і йти до перемоги», - наголосив мер Києва.